kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

Web Tasarımı ve Kodlama 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

​​​​​​​Web tasarımı ve kodlama 2020 taban puanları kaç ile kapatmıştır, web tasarımı ve kodlama 2020 başarı sıralamaları ne kadardır, 2 yıllık web tasarımı ve kodlama puanları 2020 nasıl oluşturulmaktadır, web tasarımı ve kodlama sıralama sayıları 2020 belli mi gibi soruların cevabını ve web tasarımı ve kodlama taban puanları 2020 tablosunu yazımızda bulabilirsiniz.

2019 YKS (yükseköğretim kurumları sınavı) yerleştirmelerinden sonra belirlenen web tasarımı ve kodlama taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 yılında ÖSYM’nin yayımlayacağı tercih kılavuzunda adaylara fikir vermesi amacıyla yerini alacaktır. Web tasarımı ve kodlama 2020 taban puanları bu şekilde ortaya çıkmaktadır.

Web tasarımı ve kodlama sıralama sayıları henüz resmi kurumlar olan ÖSYM veya YÖK tarafından açıklanmadığı için yazımızda şu an yer veremesek de web tasarımı ve kodlama başarı sıralamaları 2020 yayımlanır yayımlanmaz yazımızın içindeki tabloda yerini bulacaktır.

2 yıllık web tasarımı ve kodlama taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 tablosu aşağıdaki gibidir.

WEB TASARIMI VE KODLAMA BÖLÜMÜ TABAN PUANLARI
ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE/BÖLÜM/TÜR PUAN TÜRÜ KONT. YERL. TABAN PUAN TAVAN PUAN
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Web Tasarımı ve Kodlama (Açıköğretim) TYT 1500 1537 226,92599 441,51811

YKS’ye dair tüm konularda fikir almak için forum sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

► FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

*Yukarıda yer alan veriler, web tasarımı ve kodlama 2020 taban puanları ÖSYM tarafından yayımlanmış olan kılavuz içerisinden ve kurumun resmi internet sitesinden alınmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru dikkate alınmalıdır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.