Kamu İlanları

Ziraat Bankası İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Türkiye’de uluslararası ve ulusal pek çok banka bulunur. Özel ve devlet bünyesindeki bankaların milyonlarca müşterisi bulunmaktadır. 81 ilde yüzlerce şubesi bulunan bu bankalar arasında ING Bank, Finans Bank, Yapı Kredi, İş Bankası, Ziraat Bankası, Vakıf Bank, Halkbank gibi bankalar bulunmaktadır. Bu bankalar ülke ekonomisine ve istihdama büyük katkı sağlamaktadır. Özellikle de Ziraat Bankası yaptığı personel alımlarıyla adından söz ettirmektedir. Peki Ziraat Bankası iş ilanları ve personel alımı ne zaman? Ziraat Bankası iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

Ziraat Bankası Nedir? Kimin?

Ziraat Bankası Türkiye’de faaliyet gösteren üç kamu bankasından biridir. 1863 yılında Osmanlı Devleti döneminde Mithat Paşa tarafından kurulan Memleket Sandıklarının devamı niteliğinde olduğu söylenebilir. Devlet bankası olan Ziraat Bankası binlerce şirket, milyonlarca müşteriyle çalışmaktadır. Çok büyük miktarlarda mevzuat, kredi ve işlem yaparak ülkenin en büyük bankalarından biri olduğunu göstermektedir.

Ziraat Bankası İş İlanları ve Personel Alımı 2021

Ziraat bankası her yıl sınavlı ve sınavsız şekilde yüzlerce personel alımı yapmaktadır. Firmanın 81 ilde banka şubeleri, bölge merkezleri ve genel merkez binaları bulunur. Buralarda binlerce personel çalışır. Banka çıkan personellerin yerine eleman istihdam etmek, yeni personeller almak ve faaliyetlerini artırmak için sık sık iş ilanları yayınlar. İş ilanlarında lise, üniversite, ilkokul, önlisans mezunu adayların başvurabileceği pozisyonlar bulunur.

Ziraat Bankasının geçmiş yıllarda yayınladığı iş ilanlarını sizler için inceledik ve en çok alım yapılan kadroları tespit ettik. Ziraat Bankası tarafından paylaşılan iş ilanları güvenlik görevlisi, temizlik elemanı, aşçı, işçi, avukat, gişe personeli, çaycı, çağrı merkezi personeli, müşteri temsilcisi, stajyer, teknisyen, tekniker, bilgisayar mühendisi, yazılım uzmanı, uzman yardımcısı, müfettiş yardımcısı, gişe görevlisi, banko asistanı, servis görevlisi alımı gibi kadrolar ağırlıklıdır.

Ziraat Bankası İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Ziraat Bankası tarafından yayınlanan büyün iş ilanları firmanın resmi internet sitesinden paylaşılabilir. ziraatbank.com.tr adresine girdikten sonra insan kaynakları bölümüne girerek ilanları ve başvuru süreçlerini takip edebilirsiniz. Tercihiniyap ailesi olarak bankanın ilanlarını bizde sıcağı sıcağına paylaşıyoruz. Ayrıca kariyer sitelerinden de bu ilanlar paylaşılmaktadır. Bu ilanları inceleyerek başvuru tarihleri, şartları ve yolları gibi önemli bilgilere sahip olabilirsiniz.

Ziraat Bankası iş başvuru sayfası: https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bankamiz/insan-kaynaklari/duyurular

İlgili Makaleler

16 Yorum

 1. Eskişehir de Ziraat bankasında çaycı olarak çalışmak istiyorum

 2. Selamneleyküm Bursadaki Ziraat Bankasında çaycılık ve temizlik elemanı olarak çalışmak istiyorum

  1. Merabalar cay ve temizlik isi icin bilgi verebilirmisiniz beykozda oturuyorum

 3. İstanbul güngörende bankada cayci olarak çalışmak istiyorum

 4. Istanbul umraniye temizlik cay ikram personeli olarak çalışırım

 5. Merhabalar istanbul üsküdar bağlarbaşı kadiköy yakın şubelerinde çay servisinde çalışmak istiyorum

  1. Merhabalar istanbul üsküdar bağlarbaşı kadiköy yakın ziraat bankası şubelerinde çay servisinde çalışmak istiyorum

 6. Merhaba istanbul zirat bankası temizlik ve çaycı işi yapmak istiyorum deneyim var

 7. İstanbul Zirat bank çalışmak üzere temizlik ve çay işi yaparım deneyim var

 8. Merabalar cay ve temizlik isi icin bilgi verebilirmisiniz beykozda oturuyorum

 9. merhaba ankara mamakta oturmaktayım evliyim 2 çoçuk sahibiyim giyimime özen gösteririm çalışma arkadaşlara uyum sağlarım kat görevlisi veya çay temizlik için başvuru yapmıştım çalışmaya ihtiyacım var şimdiden teşekür ederim.

 10. Mrb Eskişehir den yazıyorum benim kamuda personel Olarak tecrübem var 3 senelik temizlik çaycı çalışmaya ihtiyacim olduğu için baş vurmak istedim annemle birlikte yaşıyorum cevap yazarsanız sevinirim teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu