2021 Yılbaşı Bileti Nereden ve Nasıl Alınır? Nerede Satılır?

2021 Yılbaşı Bileti Nereden ve Nasıl Alınır? Nerede Satılır? 2021 Milli Piyango Yılbaşı Bileti Ücretleri Ne Kadar? 2021 Milli Piyango Yılbaşı Bileti Ödülleri Ne Kadar?

A+
A-

Yeni tip Koronavirüs salgını 2020 yılında tam anlamıyla damgasını vurdu. Tüm dünyayı etkisi altına salgın nedeniyle binlerce kişi hayatını kaybetti, binlerce kişi hastalığı geçirdi. Milyonlarca kişinin hayatı olumsuz etkilendi. Eğitim, sağlık, ekonomi, ticaret, iş dünyasındaki tüm işler aksadı. Aşk, iş, ticaret, eğitim hayalleri kuran milyonlarca kişi hayal kırıklığına uğradı. Planlar, hayaller, hedefler 2021 yılına ertelendi. Özellikle de zengin olma hayali kuranlar için yeni yıl yeni fırsatlarla geliyor. Özellikle de milli piyango yılbaşı özel çekilişi milyonlarca kişiye yeni fırsatlar sunuyor. Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi kapsamında milyonlarca liralık ikramiye dağıtılacak. Özellikle 100 milyon liralık büyük ikramiye pek çok kişinin heyecanını artırıyor. Peki milli piyango bileti nerede satılır, nereden ve nasıl alınır? Milli piyango yılbaşı biletinin ücreti ne kadar?


Milli Piyango Yılbaşı Bileti Nereden ve Nasıl Alınır?


Milli Piyango, Demirören Holding bünyesine katıldıktan sonra faaliyetlerini genişletme çalışmaları başlatıldı. Milli piyango ikramiyeleri artırıldı. Ödül artınca vatandaşın da ilgisi arttı. Yılbaşı biletleri çıkar çıkmak 81 ildeki satış noktalarında büyük bir yoğunluk oluştu. Özellikle İstanbul’da Nimet Abla satış noktası önünde uzun kuyruklar oluştu. Peki vatandaş nereden nasıl yılbaşı bileti alabilir?


Yılbaşı bileti almak isteyenlerin önünde birçok seçenek bulunmaktadır. İster bayilere, satış noktalarına giderek elden alabilirsiniz. İsterseniz internet üzerinden online olarak bilet alabilirsiniz. Özellikle pandeminin etkili olduğu bugünlerde online satış iyi bir fikir olabilir. Bunun için ilk adres Milli Piyango’nun resmi internet sitesi millipiyangoonline.com adresidir. Bu adresten yılbaşı biletleri alınabilir. Ayrıca şans oyunlarının, oyunlarının oynandığı tuttur, nesine, bilyoner gibi sitelerden de bilet almak mümkündür. Böylece sıra beklememiş, virüsten korunmuş ve kısa sürede işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.


“Ben internet falan anlamam, eskisi gibi işimi hallederim.” diyorsanız eğer bayilere, seyyar satış noktlarına gitmek doğru olacaktır. Bunun için sokaklardaki, meydanlardaki seyyar veya sabit bilet satıcılardan bilet alabilirsiniz. Ayrıca yetkili satış bayilerinden de bilet almak mümkündür. Genelde daha önce ikramiye çıkmış satıcılara insanlar yoğunlaşır.


2021 Milli Piyango Yılbaşı Bileti Ücretleri


Tam bilet: 100 TL


Yarım bilet: 50 TL


Çeyrek bilet: 25 TL


2021 Milli Piyango Yılbaşı Bileti Ödülleri Ne Kadar?


31 Aralık 2020 tarihinde başlayacak çekiliş kapsamında büyük ikramiye çıkana kadar çekiliş süreecek. Toplamda 563 milyon 400 bin TL ikramiye dağıtılacak. 1 Ocak 2021 tarihinde ise çekiliş sonuçları millipiyangoonline.com adresi üzerinden açıklanacak. Farklı adetlerde farklı tutarlarda ikramiye sahiplerine ulaşacak.


 • 1 adet 100 milyon TL’lik büyük ikramiye dağıtılacak.
 • 2 adet 10 milyon TL’den 20 milyon TL ikramiye dağıtılacak.
 • 10 adet 1 milyon TL’den 10 milyon TL ikramiye dağıtılacak.
 • 30 adet 120 bin TL’den 3 milyon 600 bin TL ikramiye dağıtılacak.
 • 100 adet 10 bin TL’den 1 milyon TL ikramiye dağıtılacak.
 • 200 adet 5 bin TL’den 1 milyon TL ikramiye dağıtılacak.
 • 500 adet bin TL’den 500 bin TL ikramiye dağıtılacak.
 • 10 bin adet 500 TL’den 5 milyon ikramiye dağıtılacak.
 • 40 bin adet 400 TL’den 16 milyon TL ikramiye dağıtılacak.
 • 200 bin adet 300 TL’den 60 milyon TL ikramiye verilecek.
 • 700 bin adet 200 TL’den 140 milyon ikramiye dağıtılacak.
 • 2 milyon adet 100 TL’den 200 milyon TL ikramiye dağıtılacak.
 • 63 teselli ikramiysi 100 bin TL’den 6 milyon 300 bin TL ikramiye verilecek.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.