kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

İller Bankası Personel Alım İlanı 2021 (365 Kişi)

İller Bankası Anonim Şirketi tarafından 2021 yılı için personel alım ilanı yayımlandı. Detaylar haberimizde.

İller Bankası Anonim Şirketi tarafından 2021 yılında gerçekleştirilmek üzere toplam 365 kişilik personel alım ilanı yayımlandı. Bu ilana göre İller Bankası Anonim Şirketi 2021 Personel Alımı başvuru koşulları nelerdir? İller Bankası Anonim Şirketi 2021 Personel Alımının başvuruları hangi tarihler arasında gerçekleştirilecek? İller Bankası Anonim Şirketi 2021 Personel Alımı hangi unvanlar için kaç kişilik olacak? İller Bankası Anonim Şirketi 2021 Personel Alımının tüm ayrıntıları ile ilan metnini haberimizde bulabilirsiniz.

İller Bankası Anonim Şirketi 2021 Personel Alımı Başvuruları Hangi Tarihlerde ve Ne Şekilde Gerçekleştirilecek?

İller Bankası Anonim Şirketi 2021 Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların başvuru koşullarını eksiksiz biçimde taşıyor olmaları durumunda başvurularını 24 Mayıs 2021 tarihinden 11 Haziran 2021 tarihine değin gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İller Bankası Anonim Şirketi 2021 Personel Alımına başvuru yapacak olan adaylar başvuru tarihleri arasında müracaatlarını İller Bankası Anonim Şirketi’nin resmi web sayfası üzerinden elektronik ortamda gerçekleştireceklerdir. İller Bankası Anonim Şirketi 2021 Personel Alımı için başvurular son gün gece yarısına kadar gerçekleştirilebilecektir.

İller Bankası Anonim Şirketi 2021 Personel Alımı Başvuru Koşulları Nelerdir?

İller Bankası Anonim Şirketi 2021 Personel Alımına başvuruda bulunacak olan adayların başvuru dönemi itibariyle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığında olmaları, kamu haklarından herhangi bir sebeple ve herhangi bir şekilde mahrum bırakılmamış olmaları gerekmektedir. Bununla birlikte İller Bankası Anonim Şirketi 2021 Personel Alımına başvuru yapacak olan adayların başvuru yapacakları alana uygun biçimde ilgili alanlardan mezun durumda bulunmaları gerekmektedir. 

İller Bankası Anonim Şirketi 2021 Personel Alımına başvuru yapacak olan adayların yalnızca bir alana başvuru yapmaları lazımdır. Bunlarla birlikte İller Bankası Anonim Şirketi 2021 Personel Alımına başvuru yapacak olan adayların atanacakları kadronun gerektirdiği iş ve işlemleri gerçekleştirmelerine mani olacak düzeyde bir akıl rahatsızlıklarının bulunmaması gerekmektedir. İller Bankası Anonim Şirketi 2021 Personel Alımı için adayların mali sektörlerde ya da bankacılık alanında çalışma yasaklarının da bulunmaması gerekmektedir.

İller Bankası Anonim Şirketi 2021 Personel Alımı için adayların alanlarına uygun KPSS oturumlarında yine alanları için istenen KPSS puan türlerine ve gerekli görülen diğer dil şartlarını haiz olmaları gerekmektedir.

İller Bankası Anonim Şirketi 2021 Personel Alımı Nasıl Gerçekleştirilecek?

İller Bankası Anonim Şirketi 2021 Personel Alımına başvuruda bulunacak olan adayların KPSS puanlarına göre yapılacak sıralamaya göre mesleğe alınacak olan aday sayısının üç katı kadar yüksek puanlı aday arasında yer almaları gerekmektedir.

İller Bankası Anonim Şirketi 2021 Personel Alımı Hangi Unvanlar İçin Kaç Kişilik Olacak?

İller Bankası Anonim Şirketi 2021 Personel Alımı toplam 365 personelin istihdamı için gerçekleştirilecek. Bu 365 personel Mühendislik, Mimarlık, Şehir Plancılığı, İç Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı, Avukatlık, Teknikerlik ile İstatistikçi Yönetim Personeli ve Yönetim Personeli unvanları için istihdam edilecektir.

İller Bankası Anonim Şirketi 2021 Personel Alımına başvuruda bulunacak olan adaylardan Mühendislik/mimarlık alanları için belirtilen bölümlerden mezun durumda bulunmaları, Avukat kadrosu için Hukuk fakültesinden mezun durumda bulunmaları ve avukatlık ruhsatı sahibi olmaları, Yönetim Personeli istatistik alanı için bu alandan mezun durumda bulunmaları, Yönetim Personeli kadrosu içinse üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler alanında yer alan İşletme, Maliye, Bankacılık, İktisat ya da Kamu Yönetimi bölümlerinin birisinden ya da Hukuk alanından mezun durumda bulunmaları gerekmektedir.

İller Bankası Anonim Şirketi 2021 Personel Alımına başvuruda bulunacak olan adaylardan Avukatlık adaylarının KPSS P4, İstatistikçi adayların KPSS P12, Yönetim Personeli alımına Hukuk alanından başvuru yapacak olanların KPSS P4, Maliye mezunlarının KPSS P19, Kamu Yönetimi mezunlarının KPSS P29, Bankacılık mezunlarının KPSS P24, İşletme mezunlarının da yine KPSS P24, İktisat Mezunları ise KPSS P14 puan türünden en az 70 puan almış olmaları gerekmektedir. 

Bununla beraber adayların istenen diğer puan şartlarını da yerine getirmeleri lazımdır.

İller Bankası Anonim Şirketi 2021 Personel Alımı sürecini takip etmek ve sorularınız için FORUM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.