Kültürel Miras ve Turizm 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

2 yıllık Kültürel Miras ve Turizm taban puanları 2020 hangi şekilde belirlenmektedir, Kültürel Miras ve Turizm 2020 taban puanları nedir, 2020 Kültürel Miras ve Turizm puanları en yüksek ve en düşük kaç taban puanda kalmıştır, Kültürel Miras ve Turizm 2020 başarı sıralamaları ne durumdadır, 2020 Kültürel Miras ve Turizm sıralama sayıları belli oldu mu, Kültürel Miras ve Turizm sıralaması en düşük kaçlardadır gibi soruların cevaplarına ve Kültürel Miras ve Turizm taban puanları tablosuna yazımızın içinden erişebilirsiniz.

01.10.2019
A+
A-

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) maratonunu geride kaldıktan sonra binlerce öğrenci üniversiteli oldu. Bazı öğrenciler ise bir sene daha hazırlanmaya karar verdi. Hedefleri olan öğrenciler istedikleri bölümlerin kaç puanla kapattığını araştırmaya başladı. Yerleştirme işlemlerinin de tamamlanmasının ardından gözler Kültürel Miras ve Turizm taban puanlarına çevrildi. Üniversiteli olanlar ve bir kez daha sınava hazırlanmak isteyenler için kritik öneme sahip bu bölüme ait taban puanları ve başarı sıralamaları ise henüz açıklanmadı.

Kültürel Miras ve Turizm bölümü 2 yıllık öğrenim süresi olan bir önlisans programıdır ve tüm 2 yıllık programlar gibi TYT puan türü ile tercih edilebilmektedir. Bunun dışında Kültürel Miras ve Turizm sıralama değerleri henüz YÖK veya ÖSYM tarafından paylaşılmadı. Resmi bir açıklama veya duyuru geldiğinde www.tercihiniyap.net adresi üzerinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

KÜLTÜREL MİRAS VE TURİZM BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ   Kültürel Miras ve Turizm (Açıköğretim) AÖ-Ücretli 1.627.085 196,43681
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ   Kültürel Miras ve Turizm Ücretsiz
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ   Kültürel Miras ve Turizm (Açıköğretim) AÖ-Ücretli
NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ   Kültürel Miras ve Turizm Ücretsiz
SİNOP ÜNİVERSİTESİ   Kültürel Miras ve Turizm Ücretsiz

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

<div></div>

*Yukarıda yer alan veriler, rakamlar, Kültürel Miras ve Turizm 2020 taban puanları vs. ölçme, seçme ve yerleştirme merkezi tarafından hazırlanmış olan kılavuzdan ve ÖSYM’ye ait resmi internet sitesinden derlenmiştir. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacağı için kurumun sitesini zaman zaman ziyaret ediniz.
 

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.