Mobil Teknolojileri 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

2 yıllık Mobil Teknolojileri taban puanları 2020 hangi şekilde belirlenmektedir, Mobil Teknolojileri 2020 taban puanları nedir, 2020 Mobil Teknolojileri puanları en yüksek ve en düşük kaç taban puanda kalmıştır, Mobil Teknolojileri 2020 başarı sıralamaları ne durumdadır, 2020 Mobil Teknolojileri sıralama sayıları belli oldu mu, Mobil Teknolojileri sıralaması en düşük kaçlardadır gibi soruların cevaplarına ve Mobil Teknolojileri taban puanları tablosuna yazımızın içinden erişebilirsiniz.

04.10.2019
A+
A-

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) maratonunu geride kaldıktan sonra binlerce öğrenci üniversiteli oldu. Bazı öğrenciler ise bir sene daha hazırlanmaya karar verdi. Hedefleri olan öğrenciler istedikleri bölümlerin kaç puanla kapattığını araştırmaya başladı. Yerleştirme işlemlerinin de tamamlanmasının ardından gözler Mobil Teknolojileri taban puanlarına çevrildi. Üniversiteli olanlar ve bir kez daha sınava hazırlanmak isteyenler için kritik öneme sahip bu bölüme ait taban puanları ve başarı sıralamaları ise henüz açıklanmadı.

Mobil Teknolojileri bölümü 2 yıllık öğrenim süresi olan bir önlisans programıdır ve tüm 2 yıllık programlar gibi TYT puan türü ile tercih edilebilmektedir. Bunun dışında Mobil Teknolojileri sıralama değerleri henüz YÖK veya ÖSYM tarafından paylaşılmadı. Resmi bir açıklama veya duyuru geldiğinde www.tercihiniyap.net adresi üzerinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

MOBİL TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ   Mobil Teknolojileri Burslu 305.356 318,91248
İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ   Mobil Teknolojileri %50 İndirimli

<div></div>

*Yukarıda yer alan veriler, rakamlar, Mobil Teknolojileri 2020 taban puanları vs. ölçme, seçme ve yerleştirme merkezi tarafından hazırlanmış olan kılavuzdan ve ÖSYM’ye ait resmi internet sitesinden derlenmiştir. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacağı için kurumun sitesini zaman zaman ziyaret ediniz.
 

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.