kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Türk Eximbank BT Uzman Yardımcılığı Alım İlanı 2020

Türk Eximbank 2020 BT Uzman Yardımcılığı alım ilanı yayınlandı. Başvuru şartları neler? Hangi alanlardan alım gerçekleştirilecek? Sınavı ne zaman ve nasıl yapılacak? Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Türkiye İhracat Kredi Bankası Anonim Şirketi ya da kısaca Türk Eximbank 2020 yılında BT Uzman Yardımcılığı alımı gerçekleştirmek üzere ilan yayınladı. İlana göre 2020 Türk Eximbank BT Uzman Yardımcılığı alım başvuruları ne zaman yapılacak? 2020 Türk Eximbank BT Uzman Yardımcılığı kapsamında kaç kişi alınacak? 2020 Türk Eximbank BT Uzman Yardımcılığı için hangi alanlardan alım gerçekleştirilecek? 2020 Türk Eximbank BT Uzman Yardımcılığı başvuru şartları neler? Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

2020 Türk Eximbank BT Uzman Yardımcılığı Başvuru Şartları Neler?

2020 Türk Eximbank BT Uzman Yardımcılığı alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların en az 18 yaşlarını tamamlamış olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, devlete karşı suçlar ile yüz kızartıcı suçlardan hüküm giymemiş olmaları, askerlik ile ilişiklerinin olmaması, kamu hakkı yasaklılıklarının bulunması, Bankacılık Kanunu kapsamında imza yetkisi kısıtlaması olmaması, vazifelerini yapmalarına sürekli engel olacak bir hastalıklarının bulunmaması, alımın gerçekleştirileceği sene başı itibariyle 35 yaşlarını doldurmamış olmaları ve daha evvel gerçekleştirilen alımlarda elenmemiş olmaları gerekmektedir.

2020 Türk Eximbank BT Uzman Yardımcılığı Alımı Hangi Alanlardan Yapılacak?

2020 Türk Eximbank BT Uzman Yardımcılığı alımı için iki alan belirlenmiştir. Bu alanlar Yazılım ve İş Geliştirme ile Teknolojik Altyapı alanlarıdır. Bu alanlardan başvuru yapabilecek bölümler ise şu şekildedir;

2020 Türk Eximbank BT Uzman Yardımcılığı İçin Hangi KPSS Puan Türleri Gerekiyor?

2020 Türk Eximbank BT Uzman Yardımcılığı alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından 2018 yılında ya da 2019 yılında gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavı’nın Lisans oturumlarında, Yazılım ve İş Geliştirme için KPSS P1 puan türünden, Teknolojik Altyapı alanı içinse KPSS P3 puan türünden en az 70 puana sahip olmalıdırlar.

2020 Türk Eximbank BT Uzman Yardımcılığı Alımı Başvuruları Ne Zaman Gerçekleştirilecek?

2020 Türk Eximbank BT Uzman Yardımcılığı alımına başvurmak isteyen adayların başvurularını 29 Nisan 2020 tarihinden 22 Mayıs 2020 tarihine kadar elektronik ortamda gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adayların posta yolu ile ya da elden başvuru yapmaları mümkün olmayacaktır.

2020 Türk Eximbank BT Uzman Yardımcılığı İçin Yabancı Dil Şartı Var Mı?

2020 Türk Eximbank BT Uzman Yardımcılığı alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların yabancı dil yeterliklerini YDS ya da dengi kabul edilen puanlarla belgelemeleri gerekmektedir. 1 Ocak 2018 tarihinden sonra gerçekleştirilen YDS oturumlarının birisinden adayların en az C seviyesi puana yani 70 ve üzeri puana sahip olmaları gerekmektedir.

2020 Türk Eximbank BT Uzman Yardımcılığı Sınavı Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

2020 Türk Eximbank BT Uzman Yardımcılığı alımına başvuran adaylar için sınav sözlü olarak 1 Haziran 2020 tarihi ile 5 Haziran 2020 tarihi arasında gerçekleştirilecek.

2020 Türk Eximbank BT Uzman Yardımcılığı alım ilanının TAM METNİNE ulaşarak tüm detayları incelemek için Tıklayınız!

2020 Türk Eximbank BT Uzman Yardımcılığı alım sürecini takip etmek, alıma dair sorularınızı yöneltmek için FORUM sayfamızı ziyaret etmeyi Unutmayın!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.