kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı İdari Personel Alım İlanı 2021

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı tarafından 2021 yılı İdari Personel Alım İlanı yayımlandı. Başvuru şartları, alım sayıları ve diğer detaylar haberimizde.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 yılı İdari Personel Alım ilanını yayımladı. Buna göre Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımı başvuru şartları neler? Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımı başvuruları ne zaman ve nasıl yapılacak? Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımı kaç kişilik olacak? Detaylar haberimizde.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımı Başvuruları Ne Zaman ve Ne Şekilde Gerçekleştirilecek?

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların kendilerine uygun ve şartlarını karşıladıkları kadro için başvurularını 4 Ocak 2021 tarihinden 8 Ocak 2021 tarihine kadar Türkiye İş Kurumu İŞKUR Genel Müdürlüğü sistemi üzerinden gerçekleştirebilecekler.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların devlet memurluğu için öngörülmüş olan genel memurluk şartlarını taşıyor olmalarının yanında, alım kadrolarına bağlı olarak Microsoft Office programlarına hakim durumda olmaları, idari personelin sorumlu oldukları mevzuata hakim durumda olmaları, herhangi bir sosyal güvenlik statüsünden emekli durumda olmamaları gerekmektedir.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımına Hangi KPSS Puan Türleri İle Başvuru Yapılacak?

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların kadrolar için istenen mezuniyet düzeyine göre 2020 yılında gerçekleştirilen KPSS B Grubu puan türleri olan KPSS P3, KPSS P93 puan türlerinden en az 60 puana sahip durumda olmaları gerekmektedir.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımı Hangi Alanlaran Mezun Adaylar İçin Gerçekleştirilecek? Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımı Kaç Kişilik olacak?

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların farklı unvan grupları için farklı alanlardan mezun durumda olmaları gerekmektedir. Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımı kapsamında farklı alanlardan mezun adaylar arasından toplam 38 İdari Personel istihdam edilecektir.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımı alanları ve alım sayıları şu şekildedir.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımı 1. grup

14 kişi

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü, Ekonometri, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, Finans ve Bankacılık, Finansal Ekonometri, İktisadi ve İdari Bilimler Programları, İktisadi ve İdari Programları, İktisat, İşletme, İşletme Enformatiği, İşletme Mühendisliği, İşletme Yönetimi, İşletme-Ekonomi, İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Kamu Yönetimi, Maliye, Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Siyasal Bilimler, Uluslararası Ekonomik İlişkiler, Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret, Uluslararası Ticaret, Sağlık İdaresi, Sağlık Yönetimi, Ticaret ve Finansman, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi bölümlerinden birinden mezun olmak veya eş değerliği YÖK tarafından kabul edilen benzeri yurt içi/dışı okullarından/bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olmak.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımı 2. Grup

3 kişi

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü, Ekonometri, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, Finans ve Bankacılık, Finansal Ekonometri, İktisadi ve İdari Bilimler Programları, İktisadi ve İdari Programları, İktisat, İşletme, İşletme Enformatiği, İşletme Mühendisliği, İşletme Yönetimi, İşletme-Ekonomi, İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Kamu Yönetimi, Maliye, Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Siyasal Bilimler, Uluslararası Ekonomik İlişkiler, Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret, Uluslararası Ticaret, Sağlık İdaresi, Sağlık Yönetimi, Ticaret ve Finansman, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi bölümlerinden birinden mezun olmak veya eş değerliği YÖK tarafından kabul edilen benzeri yurt içi/dışı okullarından/bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olmak

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımı 3. Grup

3 kişi

Hukuk Fakültesinden mezun olmak veya eş değerliği YÖK tarafından kabul edilen benzeri yurt dışı bölümlerden lisans düzeyinde mezun olmak.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımı 4. Grup

2 kişi

Herhangi bir bölümden mezun olmak veya eş değerliği YÖK tarafından kabul edilen benzeri yurt içi/dışı okullardan/bölümlerden birinden lisans düzeyinde mezun olmak.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımı 5. Grup

1 kişi

Grafik Tasarımı bölümünden mezun olmak veya eş değerliği YÖK tarafından kabul edilen benzeri yurt içi/dışı okullarından/bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olmak

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımı 6. Grup

1 kişi

İletişim Fakültesi bölümlerinden birinden mezun olmak veya eş değerliği YÖK tarafından kabul edilen benzeri yurt içi/dışı okullarından/bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olmak.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımı 7. Grup

2 kişi

Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ile dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden birinden mezun olmak veya eş değerliği YÖK tarafından kabul edilen benzeri yurt içi/dışı okullarından/bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olmak.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımı 8. Grup

2 kişi

Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ile dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden birinden mezun olmak veya eş değerliği YÖK tarafından kabul edilen benzeri yurt içi/dışı okullarından/bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olmak.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımı 9. Grup

3 kişi

Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi, Bilişim Güvenliği Teknolojisi, İnternet ve Ağ Teknolojileri bölümlerinden birinden mezun olmak veya eş değerliği YÖK tarafından kabul edilen benzeri yurt içi/dışı okullarından/bölümlerinden birinden ön lisans düzeyinde mezun olmak.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımı 10. Grup

1 kişi

Grafik Tasarımı bölümünden mezun olmak veya eş değerliği YÖK tarafından kabul edilen benzeri yurt içi/dışı okullarından/bölümlerinden birinden ön lisans düzeyinde mezun olmak.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımı 11. Grup

2 kişi

Biyomedikal Cihaz Teknolojisi, Elektrik, Elektronik Teknolojisi, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Elektrikli Cihaz Teknolojisi, Mekatronik bölümlerinden birinden mezun olmak veya eş değerliği YÖK tarafından kabul edilen benzeri yurt içi/dışı okullarından/bölümlerinden birinden ön lisans düzeyinde mezun olmak.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımı 12. Grup

4 kişi

Bilgi Yönetimi, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği, İnsan Kaynakları Yönetimi, İşletme Yönetimi, Maliye, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinden birinden mezun olmak veya eş değerliği YÖK tarafından kabul edilen benzeri yurt içi/dışı okullardan/bölümlerden birinden ön lisans düzeyinde mezun olmak.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımına başvuruda adayların sahip olmaları gereken özel şartları ve görev yerlerini aşağıda yer vereceğimiz ilanın tam metninde inceleyebilirsiniz.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımı kapsamında alım gerçekleştirilecek kadrolara göre özel başvuru şartlarını ve diğer detayları İLANIN TAM METNİNDE incelemek için Tıklayınız!

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2021 İdari Personel Alımı sürecini takip etmek ve alıma dair bilgiler almak için FORUM sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.