kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

Yat Kaptanlığı 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

​​​​​​​Yat kaptanlığı 2020 başarı sıralamaları kaç k ile geldi, yat kaptanlığı sıralama sayıları 2020 açıklandı mı, 2 yıllık yat kaptanlığı 2020 taban puanları listesindeki puanlar nasıl, 2 yıllık yat kaptanlığı puanları 2020 listesi hangi yöntemle düzenlenmektedir gibi soruların cevabını ve yat kaptanlığı taban puanları 2020 listesine ait tabloyu yazımızın içinde bulabilirsiniz.

Yükseköğretim kurumları sınavı 2019 yerleştirmeleri ile belirlenen yat kaptanlığı taban puanları ve başarı sıralamaları, 2020’de ÖSYM’nin hazırlayarak yayınlayacağı YKS tercih kılavuzunda adaylara yol gösterici olarak eklenecektir. Yat kaptanlığı 2020 taban puanları işte bu yöntem ile 2019 tercih sonuçlarına göre belirlenerek kılavuzlara konulmaktadır.

Yat kaptanlığı sıralama sayıları ÖSYM veya YÖK tarafından henüz ortaya konmadığı için yazımızda şu an yer alamamıştır. Yat kaptanlığı başarı sıralamaları 2020 açıklandığında listeler tablo olarak yazımıza içine yerleştirilecektir.

2 yıllık yat kaptanlığı taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 listesine aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

YAT KAPTANLIĞI BÖLÜMÜ TABAN PUANLARI
ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE/BÖLÜM/TÜR PUAN TÜRÜ KONT. YERL. TABAN PUAN TAVAN PUAN
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ/Bodrum Denizcilik Meslek Yüksekokulu/Yat Kaptanlığı TYT 25 26 263,03301 437,39037

YKS ile ilişkili her şey ve üniversite bölümleri hakkında bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için forum sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

► FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

*Yukarıda yer alan sayısal bilgiler, yat kaptanlığı 2020 taban puanları ÖSYM tarafından hazırlanmış olan kılavuz içerisinden ve kurumun resmi internet sitesinden alınarak hazırlanmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuruyu dikkate almanızı öneririz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.