kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Ziraat ve Ziraat Katılım Bankası Uzman Yardımcılığı Alımı

Ziraat ve Ziraat Katılım Bankası Uzman Yardımcılığı alımı başvuru şartları nelerdir? Alımın detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

Ziraat ve Ziraat Katılım Bankası uzman yardımcılığı alımı hakkında bilgi verdiğimiz bu yazımızda aklınıza takılabilecek her türlü soruya cevap verdik. Aynı zamanda yazımızda başvuru koşulları ve başvuru ücretine de değindik.

Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası tarafından alım süreci yürütülmek üzere, Uzman Yardımcılığı unvanı için, toplam 210 kişilik alım yapılacak. Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası Uzman Yardımcılığı Alımı başvuru koşulları nelerdir? Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası Uzman Yardımcılığı Alımı başvuruları ne zaman ve ne şekilde gerçekleştirilecektir? Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası Uzman Yardımcılığı Alımı hangi alanlar için kaç kişilik olacak? Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası Uzman Yardımcılığı Alımına dair tüm ayrıntıları ve ilanların tam metinlerini haberimizde bulabilirsiniz;

Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası Uzman Yardımcılığı Alımı Başvuru Koşulları Nelerdir?

Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası Uzman Yardımcılığı Alımına başvuruda bulunacak olan adayların Türkiye Cumhuriyet Vatandaşlığında olmaları, 1 Ocak 1991 tarihinde ve daha sonrasında doğmuş olmaları, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası Uzman Yardımcılığı Alımı kapsamında alım gerçekleştirilecek olan birimlere uygun alanlardan mezun durumda olmaları ya da mesleğe başlanacağı dönem itibariyle mezun olacak durumda bulunmaları gerekmektedir. Bununla birlikte Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası Uzman Yardımcılığı Alımına başvuruda bulunacak olan adaylardan erkek olan adayların askerlik ile ilişiksiz durumda olmaları gerekmektedir.

Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası Uzman Yardımcılığı Alımına Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası Uzman Yardımcılığı Alımına başvuru yapacak olan adayların başvurularını elektronik ortamda Ziraat Bankası’nın elektronik sınav başvuru ekranı üzerinden gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası Uzman Yardımcılığı Alımına başvuru dönemi ise Mart ayında.

Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası Uzman Yardımcılığı Alımına Başvurular Kaç Lira Olacak?

Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası Uzman Yardımcılığı Alımına başvuruda bulunacak olan adayların sınav için ödeyecekleri ücret 195 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Adayların ödemelerini yine Ziraat Bankası’na ait ödeme ekranı üzerinden gerçekleştirmeleri lazımdır. Diğer ödeme yöntemleri dikkate alınmayacaktır.

Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası Uzman Yardımcılığı Alımı Nasıl Gerçekleştirilecek?

Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası Uzman Yardımcılığı Alımına başvuruda bulunan adaylardan başvuru şartlarını taşıyan adaylar yazılı sınava katılma hakkı elde edeceklerdir. Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası Uzman Yardımcılığı Alımı yazılı sınavında başarılı sayılan adaylar ise sözlü mülakatlara katılabileceklerdir. 

ziraat logo 1

Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası Uzman Yardımcılığı Alımı Hangi Birimler İçin Kaç Kişilik Olacak?

Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası Uzman Yardımcılığı Alımı toplam 210 kişi için gerçekleştirilecektir. Bu 210 kişilik alımın 80 kişilik kısmı Ziraat Bankası Genel Müdürlük birimlerinde ve Kurumsal – Girişimci şubelerinde görevlendirilmek üzere, 100 tanesi Ziraat Katılım  Bankası Anonim Şirketi’nin genel müdürlük ve şubelerinde görevlendirilmek üzere, 30 tanesi ise Ziraat Teknoloji Anonim Şirketi birimlerinde görevlendirilmek üzere istihdam edilecektir.

Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası Uzman Yardımcılığı Alımının üç ayrı birim için gerçekleştirilecek olmasından dolayı farklı başvuru koşulları söz konusudur. Bu özel başvuru şartlarını birim ve bankalara göre detaylı incelemek adına ilanların tam metinlerine aşağıda yer alan yönlendirmeler ile erişebilirsiniz;

80 Kişilik Ziraat Bankası Uzman Yardımcılığı Alım İlanının TAM METNİ için Tıklayınız1

100 Kişilik Ziraat Katılım Bankası Uzman Yardımcılığı Alım İlanının TAM METNİ için Tıklayınız!

30 Kişilik Ziraat Teknoloji Bankası Uzman Yardımcılığı Alım İlanının TAM METNİ için Tıklayınız!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.