kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Et ve Ürünleri Teknolojisi 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

​​​​​​​Et ve ürünleri teknolojisi 2020 taban puanları kaçtır, 2 yıllık et ve ürünleri teknolojisi 2020 başarı sıralamaları kaç binlerdedir, et ve ürünleri teknolojisi puanları 2020 nasıl belirlenmektedir, et ve ürünleri teknolojisi sıralama sayıları 2020 belirlendi mi gibi soruların cevabına ve et ve ürünleri teknolojisi taban puanları tablosuna yazımızdan ulaşabilirsiniz.

2019 YKS yerleştirmeleri gerçekleştikten sonra ortaya çıkan et ve ürünleri teknolojisi taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 yılında ÖSYM’nin kılavuzunda fikir vermesi amacıyla yerini alacaktır. Et ve ürünleri teknolojisi 2020 taban puanları bu şekilde ortaya çıkmaktadır.

Et ve ürünleri teknolojisi sıralama sayıları henüz resmi kanallar tarafından yayımlanmadığından dolayı yazımızda şu an yer alamasa da et ve ürünleri teknolojisi başarı sıralamaları 2020 yayımlandığı anda tablolarımıza eklenecektir.

2 yıllık et ve ürünleri teknolojisi taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 verilerini içeren tablo aşağıdaki gibidir.

ET VE ÜRÜNLERİ TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ   Et ve Ürünleri Teknolojisi Ücretsiz 1.687.105 191,84228
AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ   Et ve Ürünleri Teknolojisi Ücretsiz
BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ   Et ve Ürünleri Teknolojisi Ücretsiz
BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ   Et ve Ürünleri Teknolojisi (KKTC) Ücretsiz

*Yukarıda yer alan veriler, et ve ürünleri teknolojisi 2020 taban puanları ve diğer bilgiler ÖSYM tarafından yayımlanmış olan kılavuz içerisinden ve resmi web sitesinden alınmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru geçerli olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.