kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

İşletme-Ekonomi 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

İşletme-Ekonomi 2020 taban puanları kaçlardadır, İşletme-Ekonomi 2020 başarı sıralamaları kaç binlerdedir, İşletme-Ekonomi taban puanları 2020 nasıl ortaya çıkmaktadır, 2020 İşletme-Ekonomi puanları en yüksek ve en küçük kaç taban puan ile kapatmıştır, İşletme-Ekonomi sıralama sayıları 2020 belli oldu mu, İşletme-Ekonomi sıralaması en küçük kaçtadır gibi soruların cevabını ve İşletme-Ekonomi taban puanları içeriğine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Her yıl lise eğitimini tamamlayan binlerce kişi üniversiteye geçiş sınavına giriyor. Aylar hatta yıllar süren çalışmalarının sonucunu almak için sınavda ter döken öğrenciler daha sonra sınav sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Üniversiteye geçiş sınavı Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçları açıklandıktan sonra bazı öğrenciler üniversiteli olurken bazıları da bir kez daha sınava hazırlanmaya karar veriyor. Tercih ve yerleştirme sürecinde ise İşletme-Ekonomi taban puanları ve başarı sıralamaları merak ediliyor. Ancak üniversite bölümleriyle ilgili olarak taban puanları ve başarı sıralama bilgisi henüz paylaşılmadı. İşletme-Ekonomi taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 ile ilgili bilgiler ise en yakın sürede açıklanacak.

Milyonlarca üniversite öğrencisi ve üniversite hayalleri kuran öğrencilerin İşletme-Ekonomi taban puanları ve başarı sıralamaları ile ilgili henüz paylaşılan bir bilgi yok. Ancak en kısa sürede bu bilgilerin açıklanması bekleniyor. Milyonların merak ettiği bilgiler kamuoyu ile paylaşıldığında ise www.tercihiniyap.net ailesi olarak 4 yıllık İşletme-Ekonomi taban puanları ve başarı sıralamaları ile ilgili tabloyu sizlerle paylaşacağız. Ancak o zamana dek hazırladığımız bu kritik tablodan faydalanabilirsiniz…

► FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

İŞLETME-EKONOMİ BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ   İşletme-Ekonomi  Burslu 13.401 417,5011
İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ   İşletme-Ekonomi  %50 İndirimli 523.515 250,61888

*Yukarıda yer alan bilgiler, İşletme-Ekonomi 2020 taban puanları ve diğer şeyler ÖSYM tarafından yayımlanmış olan kılavuzdan ve resmi internet sitesinden alınmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacaktır lütfen bunu göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.