kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Kocaeli Üniversitesi 132 Kişi Personel Alım İlanı 2020

Kocaeli Üniversitesi 15 Haziran 2020 tarihinde yayımlamış olduğu ilanla 132 adet personel alacağını duyurdu. 2020 Kocaeli Üniversitesi Personel Alımı başvuru şartları neler? Kaç kişi hangi unvan için alınacak? Başvurular ne zaman yapılacak? Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Kocaeli Üniversitesi 15 Haziran 2020 tarihinde yapmış olduğu ilan ile 132 personel alımı yapacağını duyurdu. 2020 Kocaeli Üniversitesi Personel Alımı hangi unvandan kaç kişilik yapılacak? 2020 Kocaeli Üniversitesi Personel Alımı başvuru şartları neler? 2020 Kocaeli Üniversitesi Personel Alımı başvuruları ne zaman ve nasıl yapılacak? Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

2020 Kocaeli Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

2020 Kocaeli Üniversitesi Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların öncelikli olarak aşağıda yer alan genel başvuru şartlarını taşıyor olmaları gerekmektedir;

2020 Kocaeli Üniversitesi Personel Alımına başvuruda bulunacak adayların Devlet Memurları Kanunu’nda yer alan memurluk için gerekli genel şartları taşıyor olmaları gerekmektedir. Bunun yanında adayların 18 yaşlarını doldurmuş olmaları, T.C. Vatandaşı olmaları, başvuruların son günü itibariyle kadrolar için belirlenen mezuniyet ve diğer şartları haiz olmaları, kamu hak mahrumiyetlerinin olmaması, devlete karşı suçlardan ya da yüz kızartıcı suçlardan mahkum olmamış olmaları ya da kasıtlı bir suçtan dolayı 1 yıl ve daha fazla mahkumiyetlerinin bulunmaması, MGK kararları bağlamında terör faaliyeti olarak nitelenen hiçbir eylem ve grupla bağlarının olmaması, 2020 Kocaeli Üniversitesi Personel Alımı kapsamında alım gerçekleştirilecek unvanlar için, görevlerini sürekli olarak yapmalarına mani bir sağlık sorunlarının olmaması, herhangi bir kamu kurumundan disiplin gerekçesiyle atılmamış olmaları, herhangi bir sigortalılık statüsünden dolayı gelir veya aylık almıyor olmaları ve adayların askerlik ile ilişiklerinin bulunmaması gerekmektedir.

2020 Kocaeli Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Özel Şartları;

2020 Kocaeli Üniversitesi Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların başvurmak istedikleri unvana göre sahip olmaları gereken özel şartlar şu şekildedir;

2020 Kocaeli Üniversitesi Temizlik Görevlisi Alımı Özel Şartları

  • En az ilkokul en fazla lise mezunu olmak
  • Başvuruların son günü itibariyle 18 yaşlarını doldurmuş, 35 yaşlarını doldurmamış olmak

2020 Kocaeli Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı Özel Şartları

  • Üniversitelerin ön lisans programlarından ya da lisans programlarının birisinden mezun durumda olmak
  • Yirmi dört saat çalışmaya müsait olmak
  • Özel güvenlik temel eğitimini başarılı bir biçimde tamamlamış olmak ve özel güvenlik kimlik belgesine sahip olmak
  • Başvuruların son günü itibariyle 18 yaşlarını doldurmuş, 35 yaşlarını doldurmamış olmak

2020 Kocaeli Üniversitesi Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı Alımı Özel Şartları

  • Liselerin hasta ve yaşlı hizmetleri alanının hasta bakımı ve yaşlı bakımı ya da engelli bakımı alanlarından, sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, sağlık bakım teknisyenliği veya hemşire yardımcılığı alanlarından mezun durumda olmak,
  • Başvuruların son günü itibariyle 18 yaşlarını doldurmuş, 35 yaşlarını doldurmamış olmak

2020 Kocaeli Üniversitesi Klinik Destek Elemanı Alımı Özel Şartları

  • Liselerin  hasta ve yaşlı hizmetleri alanının hasta bakımı ve yaşlı bakımı ya da engelli bakımı alanlarından, sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, sağlık bakım teknisyenliği veya hemşire yardımcılığı alanlarından mezun durumda olmak,
  • Başvuruların son günü itibariyle 18 yaşlarını doldurmuş, 35 yaşlarını doldurmamış olmak

2020 Kocaeli Üniversitesi Personel Alımı Başvuruları Hangi Alan İçin Kaç Kişilik Olacak?

2020 Kocaeli Üniversitesi Personel Alımı kapsamında 87 adet klinik destek elemanı, 30 adet hasta ve yaşlı bakım elemanı, 6 adet temizlik görevlisi ve 9 adet güvenlik görevlisi olmak üzere toplam 132 kişi alınacak.

2020 Kocaeli Üniversitesi Personel Alımı Başvuruları Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

2020 Kocaeli Üniversitesi Personel Alımı için adaylar başvurularını İşkur sistemi üzerinden gerçekleştirecekler. Adayların başvurularını 15 Haziran 2020 tarihinden 19 Haziran 2020 tarihine kadar İşkur üzerinden gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Dileyen adayların başvurularını İşkur İl Müdürlüğünde şahsen de yapabileceklerdir.

2020 Kocaeli Üniversitesi Personel Alımı tüm başvuru şartları ve alıma dair diğer detaylar için İLANIN TAM METNİNİ incelemek üzere Tıklayınız!

2020 Kocaeli Üniversitesi personel alım sürecini takip etmek ve diğer adaylarla istişare etmek için FORUM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.